| adriaaaaaaaan a întrebat:

Mi-am bagat si eu internet de la ORANGE prin stick acum o saptamana. Problema este urmatoare : nu imi merg videoclipurile si muzica de pe YouTube, Trilulilu sau alte siteuri cu muzica si videoclipuri; cand deschid videoclipul respectiv se incarca 1 minut apoi incepe sa cante 1-2 secunde apoi iar se incarca 1-2 minute.
Ce-i de facut sa mearga totul bine? Help... Dau funda happy

P. S. - in primele 2 zile au mers videoclipurile

Răspuns Câştigător
| RazzyFUnik a răspuns:

Pai viteza nu permite redarea videoclipului normal
nu ai ce face, poate ai depasit latimea de banda si acum a scazut viteza mult

1 răspuns:
| gabi56 a răspuns:

Este de la viteza si memoria calculatorului si viteza internetului