| anonim_4396 a întrebat:

Hei.
Am vorbit aproape 2 sap cu un baiat, e mai mare ca mine, si am inceput sa tin la el.Ne-am inalnit de putine ori din cauza mea pentru ca nu am putut ( sau nu am vrut )...hee hee oricum ne intelegeam bine, dar dupa am primit un mesaj de la el ca vrea sa renuntam la asa zisa noastra relatie pentru ca sunt prea de treaba si nu vrea sa faca unele greseli, si ca asta e decizia lui acum.

Ce greseli? de ce mi-a zis asta?

5 răspunsuri:
| alinutzaap a răspuns:

Oh, am uitat sa spun el are 22 eu 14
conteaza asta?

| neutrino a răspuns:

Atat l-a dus capul, asa a crezut el ca poate scapa de tine, in mod politicos.

| alinutzaap a răspuns (pentru neutrino):

El insista mai mult in relatia noastra, deci nu cred.

| Dariusuu a răspuns:

Ţi-a zis asta pentru că nu vrea să te rănească sau chiar nu vrea să fie cu tine.

Dacă nu vrea asta e, decât să te înşele pe mai târziu mai bine ţi-a zis acum

Eşti norocoasă!

| miru20cmrecords a răspuns:

Poate el inseala.