| Hanta1 a întrebat:

Hei!
Asta-vara am fost plecata cu o prietena de-a mea(venita din alta tara) la un neam departe de casa mea,tin sa mentionez ca ea este foarte curtata fiindca arata super bine de baietii de unde stau eu. Dar cand am ajuns la nemul meu impreuna cu ea, baietii de acolo se uitau numai la mine si aproape niciunul la ea.Nu stiu cum, dar asa s-a intamplat! Ce sa cred despre mine?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Ce sa crezi despre tine? te lauzi prea mult, chiar asa bine arati? sau asta e doar părerea ta? ce varsta ai? pune o poză cu tine sa vedem

| corbulalbrosu a răspuns:

Ca esti mult mai atragatoare decat ti-ai inchipuit. De asemenea ca barbatii au cu totul alte standarde de apeciere a unei fete, fata de cele ale tale big grin

| Emilian65 a răspuns:

Ca esti mai atragatoare decat prietena ta.