| Sonia a întrebat:

Hei! Baiatul pe care il plac este foarte complicat. Din pacate pana ne vedem vorbim pe mass(fiind din orase diferite). Eu urmeaza sa il vad si cand l-am anuntat la telefon era foarte incantat(poate mai incantat decat mine) si dupa am vorbit cateva zile si a inceput sa nu mai vorbim daca inainte cum intram pe mass el ma saluta imediat. acum nimic. Peste o saptamna urmeaza sa il vad! Si el este foarte tacut nu mai stiu ce sa cred, eu nu l-am bagat in seama sa nu ma considere stresanta sau ceva. Dar imi este foarte dor sa vorbesc cu el. El nu stie ca il plac. Da banuieste ca prost nu elaughing. Adica ar fi imposibil ca de cate ori ne-am vazut si pe mass i-am dat semne.Acum va urma o perioada in care o sa ne tot vedem periodic si dupa vacanta de vara unde o sa ne vedem zilinic.
Ce e cu el? Eu nu il mai inteleg! Voi ce credeti?

Răspuns Câştigător
| ΛŁ3ЖΔЙĐЯΔ a răspuns:

Pai da, si-a dat seama ca il placi si poate nu are incredere in el, poate crede ca face to face te va dezamagi, poate crede ca indeaproape il vei vedea cu alti ochi si chestii. am impresia ca e mai timid, mai ales ca nu vrea sa vb cu tine din pricina faptului ca ii vei aminti de intalnirea de care lui poate ii este frica. In fine, exista si posibilitatea sa aiba pe cineva si sa ii fie frica din pricina faptului ca te-ar putea dezamagi el. Dar la asta nu vreau sa ma gandesc, deci ramanem la partea cu timiditatea. So, stai calma. Doar este prea entuziasmat si are o teama. Dar teama va piere imediat ce te va vedea. Ai increderewinking Succes!

1 răspuns:
| Bababam a răspuns:

De acord cu emokid, in prima faza eu cred ca ar putea sa fi intervenit o alta fata in viata lui. Sper sa nu. Multa bafta!