| Laurretta a întrebat:

Ce parere aveti despre baieti din zodia balanta? ce caracter au? sunt sinceri?

Răspuns Câştigător
| andragrigoras2000 a răspuns:

Buna! baietii din zona balanta sunt foarte sinceri,buni,de ce nu si draguti! tatal meu este din zodia balanta si este un om foarte intelegator, sincer, ...au un caracter foarte placut, iar daca esti suparat ei te fac sa fii vesela.cel putin, asa face tatal meuhappysper ca team asjutat! papa!wave

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Incetati sa mai credeti orbeste in zodii!
Tine doar de el, de educatia lui, de situatiile in care este pus, daca va fi sincer sau nu. Ca e balanta, sau taur, sau "vaca nebuna" e mai putin important. Fiecare dintre noi este unic si special.

| Dash a răspuns:

Zodia NU are absolut nici cea mai mica legatura cu caracterul unei persoane!
Astea-s Prostii!

| AG a răspuns:

Zodia nu are nici o legatura, sincer! Cunosc balante perfectioniste, agitate, duse rau cu pluta, si pe de alta parte, balante echilibrate, empatice, sincere, serioase. Nu te poti lua dupa zodie pentru a vorbi despre caracterul unui om.