| vnvrgvskjdv a întrebat:

Hei baieti! Ce va excita cel mai mult in timp ce va sarutati cu o fata?

Răspuns Câştigător
| Jake109 a răspuns:

In timpul sarutului sa isi bage limba la mine in gura si sa ma pipaie la locul intim!

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru Jake109):

Ba esti nebun cum de ai primit tu funda? mancamiai. bai nebun'o eu am raspuns mai bine. dati 3000 palme

| vnvrgvskjdv explică (pentru UrSuL3Tz):

Scz.Nu eu am pus funda.laughingMai intra cineva pe adresa mea.Intradevar,tu o meritai.

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

chatterbox chatterbox chatterbox.

| UrSuL3Tz a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Ce naiba a zis ala si ce am zis eu. eu am zis propozitie mai dezvoltata el a zis o tampenie!

14 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cafuné.

| ReiVaN a răspuns:

M-ar excita sa am si organu in.ea.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai ce ai vrea sa ma excite in timp ce ma sarut decat sarutul?

| vnvrgvskjdv explică (pentru suntserios):

Eu de unde stiu ce-ti mai face iubita intre timp...

| rapidistzu a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

laughing laughing laughing bun! laughing

| suntserios a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Pai daca imi mai face ceva deja nu mai e doar un sarut

| Trynda a răspuns (pentru vnvrgvskjdv):

Un simplu sarut si o strangere in brate mai buna ca mai multe saruturi destrabalate.^^

Răspuns utilizator avertizat
| hellaw a răspuns:

Daca nu vrei sa dai in lucru manual sau ceva de genu... distreaza-te pe la gatu lui smug si in spatele gatului e frumos laughinglove struck

| UrSuL3Tz a răspuns:

Cel mai mult si cel mai mult pentru ca un baiat sa fie excitat cam la maxim cand este sarutat de o fata pe buze (cel mai bine cu limba) ar fi, ca fata sa ii bage fata, baiatului manuta in pantaloni si sa eu maseze deaorece acolo este cel mai puternic loc...Ar mai fi si saruturile pasionale si alte locuri ale gatului si ale urechilor dar cel pe primul loc este ''manuta in pantaloni'' Sper ca te-am ajutat... Fundica? puppy dog eyespuppy dog eyespuppy dog eyes