| anonim_4396 a întrebat:

Hei buna astazi a fost la scoala si am vazut un baiat frumos >:" si el statea la geam si tot ma privea dintr-o data a chemat un coleg de al meu ca sa ii zic mai multe despre clasa noastra si vorbea se uita la mine si tot asa deodata l-am privit si mi-a zambit credeti ca ma place sau gen ca ar putea sa ma placa? stiu intrebare stupida raspunde numa cine vrea

Răspuns Câştigător
| justDaisy a răspuns:

Parerea mea este ca DA te place dar fi indrazneata si du-te sa vorbesti cu el, sa va cunoastetiwinking Astfel vei sti ce gandeste si vei afla raspunsul la intrebarea ta. GOOD LUCK

6 răspunsuri:
| LalLyBoOmD a răspuns:

Cea mai stupida intrebare, dar sincer poate nu se uita la tine si daca se uita la tine nu inseamna ca te place asa la prima vedere! Du-te si vorbeste cu el, si imprieteniti-va deoarece cele mai frumoase relatii reies din prietenii!

| Vara200 a răspuns:

Eu cred ca te place,dar ca sa fi sigura du-te si vorbeste cu el, imprietenitiva si apoi vezi, ca poate ceva, ceva iese inte voi doi! Caci de la o simpla prietenie poate iesi ceva mai mult! Bafta! :*

| oompaloompa a răspuns:

Am aceeasi parere ca a deeei dar vreau sa te mai intreb ceva cum a mers?

| AnNéVidoff a răspuns:

Da te place lol dar intreaba-l daca vrea un cadou si pune-l sa inchida ochii si pupa-l luuuuung si ai sa vezi!

| Eveeee a răspuns:

Da si cu mine asa o facut azi un baiat de la sk si 100 % ca te plk crede-ma am patit-o de multe ori happy

| αnny a răspuns:

Buna! Poate chiar te place! Cine poate stii?
In orice caz ar trebui sa-l intrebi daca te place.
Asa ar fi mai usor sa va imprieteniti!