| ANONIM22222222333 a întrebat:

Hei buna maine ma intalnesc cu o prietena foarte buna si imi place de ea. a aflat asta ieri, ea m-a chemat si afara
dati-mi niste subiecte pls k eu sunt putin mai tacut cat de urgent se poate happy funda

Răspuns Câştigător
| io0nutzz a răspuns:

In principal fii tu. Incearca sa te detasezi de gandul ca ea este cea pe care o placi si trateaza cu ea normal. Ideea e sa vada cum esti tu cel adevarat. Ai grija la atitudine( daca o placi, nu inseamna ca trebuie sa fii catelusul ei si sa-i faci toate poftele)
Apropo de asta, putin amuzament nu strica. Va destinde atmosfera si te va ajuta cu noi subiecte.
Discutati despre pasiunile fiecaruia, ce va place sa faceti. Daca va cunoasteti mai bine, poti sa-i spui ce ai mai facut in legatura cu ultima ta pasiune si ai dreptul s-o intrebi ce-a mai facut si ea in legatura cu pasiunea ei. Apropo, noua, barbatilor, nu prea ne place sa vorbim, de aceea, foloseste-te mult de intrebari.
Nu te lauda. Sau cel putin fa-o, dar intr-un mod ironic. Femeile nu iubesc laudarosii, fetele da happy.
Ai grija sa vada ca ai personalitate si ca ai un multe lucruri pe care barbatii comuni nu le au.
Nu te pregatii prea mult, cu cat te pregatesti mai mult, cu atat asteptarile vor fi mai mari, de asemenea si dezamagirile.
Clar nu fii timid, nu-ti fie teama.
Nu uita ca sansele sunt egale. Sunteti acolo sa va bucurati unul de celalalt, nu sa profitati unul de celalalt. happy
Fii atent la comportamentul ei, daca te atinge ( n-o atinge tu primul), poti sa incerci un sarut. Daca totul decurge bine, poti sa mergi si la pasul urmator si sa-i propui ceea ce vrei cu adevarat. Fa-o convingatorwinking!
Era sa uit... nu trebuie sa stai toata ziua cu ea. O ora maxim, pentru ca tu esti un tip foarte ocupat si ai o multime de lucruri de facut happy.

p.s. Poate ca nu ti-am spus ce sa vorbesti cu ea, dar ti-am dat cateva sfaturi care te vor ajuta( daca inca nu le stii)

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Pai, provoac-o la niste subiecte despre ea. Intreb-o despre preferinta, hobby-uri, chestii ca sa o poti cunoaste mai bine. Mai spune-i si tu niste lucruri despre tine, si totul va fi bine.
Succes!

| ϟkatεVaηϟ a răspuns:

Intreab-o despre ce ii place sa faca in timpul liber, ce muzica asculta, la ce filme se uita, ce carti citeste. Poti gasi orice subiect de discutie. Daca ea nu e asa tacuta iti va pune ea intrebari si conversatia va merge foarte bine. Daca esti timid nu rezolvi nimic, fii increzator in tine si totul va iesi super happy.

| eu991 a răspuns:

Vorbeste dar ai grija sa nu fii pervers