| mispis a întrebat:

Hei. Ce ati face daca o prietena de-a voastra buna ar veni uneori la voi si ar dormi? V-ar deranja? Eu, de exemplu, merg uneori la o prietena care sta la tara(aici in oras nu am cu cine iesi)si seara raman la ea, ca nu am la cine iar dimineata vin inapoi cu trenul la mine acasa, in Iasi(eu stau in oras, ea la tara). Dar ma intreb daca nu o deranjez? Nu-mi place sa deranjez, am un sentiment nasol cand consider ca deranjez, ma simt in plus. Ea zice ca nu o deranjez dar nu stiu...nu vreau sa fiu o "povara" pentru easad.
Voi ce ati zice daca o prietena ar veni din cand in cand la voi(cam o data pe luna, in cazul meu)? V-ar deranja? Sincerstraight face.

Răspuns Câştigător
| Ingrid16V a răspuns:

:ONu ar deranja-o chiar dekok, sunt eu sigura:dno talkingpentru ca daca tu esti una dintre cele mai bune prietene ale ei, va vrea sa vii la ea cu multa placerehappy:X
Deci nu are rost sa te simti nasol, sau nu stiu cumstraight facebig hug
smug>big grin

6 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

Pe mine una nu m-ar deranja.si eu fac uneori chestia asta cu prietenele mele.
cred ca daca ar deranja-o ti-ar spune sau ti-ar da de inteles asta.nu iti mai face griji inutile si bucura-te de timpul petrecut cu ea.

| TąNyą a răspuns:

Sincer nu cred că o deranjează pentru că : ţi-ar fi dat de înţeles că nu vrea să vi, mereu băga scuze ca să nu vi la ea... poate chiar îi place că vi la ea şi chiar rămâi şi la ea pentru că fiind la ţară poate n-are prieteni buni sau doar aşa de formă şi se bucură să te aibă pe tine alături tongue invit-o şi tu pe la tine şi distraţi-vă!

TaNya.

| nitro99 a răspuns:

Chestia asta se numeste sleeping over pe engleza.si poate fi foarte distractiva: va uitati la filme, barfiti, va jucati diverse jocuri haioase, etc.

| Extasy a răspuns:

Nu.Eu una chiar le invit pe prietenele mele la mine sa doarma.happy
Daca chiar vrei sa nu mai ai sentimentul cum ca ai deranja-o invit-o si tu pe ea sa doarma la tine, cand mergi la ea intreab-o daca o poti ajuta la ceva sau daca are treaba ofera-te sa o ajuti. Oricum daca chiar ar deranja-o probabil ca ar baga pretexte ca sa nu mergi.happy
Deci poti sta linistitabig grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca va deranjeaza trimiteti-le la mine laughing

| тєqυιℓα a răspuns:

Se numeste sleepover si nu pe mine nu m-ar deranja