| cristinaaa2090 a întrebat:

Hei! De ce toți băieții din ziua de azi se uită doar la fetele cu fundul bombat și cu sânii mari?

23 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De uitat se uită da rar iau o din aia lângă ei de bună.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Ce urât sunã laughing

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Contează să priceapă ideea laughing

| Drimmero a răspuns:

Saracutele de voi...care va uitati la tipi obezi sau prea slabi.

Răspuns utilizator avertizat
| Adry05 a răspuns (pentru AngelErmin):

1. era sarcastic
2. ești foarte frustrat și habar n-ai nimic despre fete.

Răspuns utilizator avertizat
| Drimmero a răspuns (pentru AngelErmin):

Ai auzit de ironie?

| Adry05 a răspuns (pentru AngelErmin):

Pentru că e evident pentru orice persoană cu neuroni pe plus?!
Și mă amuză cum băieții fac fetele curve dar dacă compari istoricul majorității băieților cu istoricul majorității fetelor ei sigur au mult mai multe la activ dar tot noi suntem alea făcute curve laughing))))

Răspuns utilizator avertizat
| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Nu lasă nici un tip să te ducă de nas ca nu-i plac, majoritatea se îndrăgostesc doar de curve chiar daca zic că le plac tipele cuminti, pentru că au ceva mai multa experiență, că nu le place sa imparta e partea a doua.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu se îndrăgostesc de experiență ci în mare de cum ești ca om, dacă ai ce oferi, ce spune etc. Oricine vrea un partener „cuminte" (în sensu de fidel, sincer, loial) dar nu unul plictisitor și previzibil ceea ce mulți încadrează în termenul de cuminte și aici se creează confuzie. Foarte mulți din tipii „cuminți" sau chiar și din fetele cuminți sunt plictisitori și prezivibili și de aia sunt respinși de sexul opus și încep să trăiască cu ideea aia stupidă că sexul opus e de vină că nu sunt târfe/cocalari pentru că îndrăznesc să-i respingă pe ei, ei nepunându-și niciodată problema : bă poate am eu ceva de resping.

| Adry05 a răspuns (pentru Adry05):

Că sunt târfe/cocalari * am făcut negație din greșeală.

| anonim_4396 a răspuns (pentru Adry05):

Câtă vreme ai ce oferi da, dar foarte puține persoane sunt într-adevăr fidele, o data ce te schimbi în rău sau doamne ferește pățești ceva, e doar o chestiune de timp și pleacă.
Îți dai seama că trebuie sa ai niste chestii in comun sa sharuiesti aceleași hobby-uri cu persoana de langa tine sa nu te plictisești, asta e principala problema a astora că umblă după niște persoane care nu erau menite pentru ei în primul rând.
Eu nu cred că se poate sa le am pe ambele ca tip, o tipa imprevizibilă care sa mă "excite" mental dar care sa mă și iubească în același timp, din experiența mea de viață doar tipele care mi se păreau plictisitoare țineau la mine, dar nu dau vina pe tipa că ar avea vreo problema, e vina mea că poate le resping și umblu după altele care mă excită dar nu mă vor ele.

| Adry05 a răspuns (pentru anonim_4396):

Am pățit și eu să dau de destui tipi care erau ok dar erau plictisitori și nu era acel ceva. În general îmi lua cam un an, chiar 2 să-mi găsesc o altă persoană cu care să simt că pot avea o relație. În prezent am o relație de un an și jumătate și să știi că nu prea avem hobby-uri în comun și totuși nu simțim neapărat asta ca o piedică, ne mulăm unu pe interesele celuilalt sau ne lăsăm timp reciproc să facem acele lucruri singuri, deci se poate și fără multe în comun cât timp e dragoste și comunicare. Eu zic că reușesc „să-l excit (și) mental" big grin că altfel nu stătea atâta timp lângă mine și totodată îi sunt extrem de loială și și el mie din ce mi-a dovedit până acum, fiind totodată opusul plictiselii și al previzibilului.

| Freya1 a răspuns:

Sani si fundul le fac pe femei mai sexy, le diferențiază de băieți si cumva e ok sa te uiti la asta, e sexul frumos deci trebuie sa aiba o formă mai aparte.Acuma nu spune nimeni ca trebuie sa umble doar după siliconate si botoxate, pentru ca acolo deja e o problemă consider eu.O dată ce ajungi sa umbli doar după piti din plastic inseamna ca nu faci diferenta dintre o femeie și o păpușă gonflabila.Dar daca umbli după o femeie ok proporționata nu e nimic gresit.

| Frank51 a răspuns:

Una-i mama la copii, alta-i pofta inimii.winking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

Prietenii mei nu-s deloc interesați de așa ceva laughing, deci nu știu despre care toți vorbești.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De parcă fetele nu se uită după băieții cu fund bombat, umeri lati și maxilar pronuntat.

nu ne uitam neapărat la astea ne uitam daca tipa are o fațã drăguță, țâțele și fundul arata doar că persoana aia poate merge la sala sau are grija de ea și nu-i scândură sau plinuțã. Deci respectăm chestia asta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare se uita dupa ce il atrage. Eu de exemplu ma uit la fata, la privire. Daca nu imi place zambetul ei poate sa aiba ce forme vrei. Am vazut fete care nu au forme dar privirea lor te face sa le placi. Trebuie exterior dar mai ales interior. Daca nu aveti ce discuta mai mult de cateva minute va pierdeti vremea unul la altul. Sa existe o conexiune intre persoane, nu doar fizica ca de aia te plictisesti. Dostoievski zicea ca poti cunoaste o persoana dupa zambet, daca nu iti place zambetul sigur nu va veti potrivi. Probat si pot spune ca e adevarat.

| Paul754880338 a răspuns:

Ochii spun mai multe decat dimensiunile antropometrice ale corpului. In ochi se vede dorinta, refuzul, acceptarea, frustrarea, independenta, dorinta de competitie sau resemnarea. Nici una din cele enumerate nu se pot citi pe fund;-)) sau pe sani;-)).
Dar sigur ochii celui care cauta a privii acele zone spun multe... de asemenea. Cum ar fi dorinte neimplinite, refuzuri repetate din partea fetelor, nesiguranta, cerseala de atentie,...

| MCSOMI a răspuns:

Gresit! Nu se uita la fete, nu-i intereseaza! Sunt atrasi doar de fund si sani! Pentru cineva serios si matur acestea sunt detalii neinteresante!