| anonim_4396 a întrebat:

Hei, deci sunt cu prietenul meu de 6 luni si ceva. il iubesc enorm de mult si cred ca si el la fel. in timptl saptamanii el e plecat. totul era ok vorbeam mult dar de cateva zile mi se pare ca s-a distantat mult. vorbim foarte putin si cand vorbim vorbeste scurt si repede se termina discutia. in week nu e asa, daca ar putea ar sta non-stop cu mine. mi-e frica sa nu il pierd pentru mine a fost primul in tot. arata bine fetele roiesc in jurul lui si mi-e frica ca isi va gasi alta oriănd. tin sa precizez ca eu am 16 el 21 ce sa fac?:d

1 răspuns:
| Crisu a răspuns:

Vorbeşte cu el şi explică-i ce simţi. Astfel de probleme, se rezolvă prin comunicare. Poate că în cursul săptămânii este stresat, cine ştie? Vorbeşte cu el deschis, şi sunt sigură că problemele se vor rezolva. :*