| onlyiforyou0100 a întrebat:

Hei TPU,sunt intr.o relatie de un an si o luna cu un baiat pe care il iubesc enorm iar azi a plecat in Anglia, l.am condus, am plans.Stiam ca o sa fie greu,o sa vorbim mai rar,pe facebook sau la telefon,tin sa precizec ca atunci cand era in tara vorbeam in fiecare minut,stiam ce face in orice secunda si el la fel de mine,iar acum m.a sunat cand a ajuns si am vorbit pe fb de cateva ori si acum vorbim dar la o ora diferenta si nu pot rezista x( daca trece mai mult de o ora ma apuca plansul, ma gandesc ca pana acum vorbeam cu el intr.una si acum...nu pot sa mananc deloc,as vrea cateva sfaturi sa trec peste, mi.e frica sa nu intru in depresie;((

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Te vei obisnui cu situatia sau poate gasesti alt om, el alta muiere si viata voastra va lua alte cai

| onlyiforyou0100 explică (pentru mgtow):

Nu se va intampla niciodata sa ne gasim pe altcineva : D

| BeyondTheDarkSun a răspuns (pentru onlyiforyou0100):

Hâh.Vorbește doar în numele tău.Niciodată nu poți cunoaște un om îndeajuns de bine.Pentru că oamenii se schimbă, și nici ei nu se cunosc prea bine.Desigur,având în vedere presupusa stare emoțională a ta de acum este de înțeles faptul că nu vei da crezare spuselor mele, dar vei progresa după ce limitele propriilor tale sentimente te vor descătușa.

| mgtow a răspuns (pentru onlyiforyou0100):

Cine stie poate o sa ai noroc.

| onlyiforyou0100 explică (pentru BeyondTheDarkSun):

Multumesc de sfar dar eu am pus asta pe TPU ca sa ma incurajati nu sa ma deprimati mai rau. Oricum asta e parea voastra, eu nu cred asta big grin

| wolder a răspuns:

Ocupa timpul: citeste plimbate fa sport uita-te la seriale

| AndyLavy a răspuns:

Te vei obisnui. omu de adapteaza, asta e natura lui. te vei adapta situatiei, si timpul va decide cum va decurge relatia voastra.