| everytimeeverything a întrebat:

Hei, din nou. am din nou o intrebare. Deoarece inca nu sunt pregatita sa-mi incep viata sexuala si mai multe alte cauze, am continuat cu pettingul. Acum o saptamana, am facut din nou, fiind in ultima zi de menstruatie. A fost ok, fara ejaculare in zona. Insa de o saptamana am usoare usturimi jos si dureri de burta si de spate. Ma sperie gandul acela de a fi gravida, desi din ce stiu nu se cam poate fara penetrare. De asemenea, am gasit acum 2 zile un fel de secretie, dar mai rosiatica-maronie. Ce poate fi? M-am gandit ca am tras curent ceva sau la vreo raceala. In trecut am fost racita la ovare si de atunci simt orice fel de curent. Ce parere aveti?
Si inca o intrebare: Daca se ejaculeaza in apa si eu ma aflu acolo pentru cateva secunde, exista vreo sansa? Multumesc frumos.

4 răspunsuri:
| mariacazcu a răspuns:

Daca te afli in apa exista o oarecare posibilitate sa ramai insarcinata

| Anonim0078965 a răspuns (pentru mariacazcu):

Cine te-a mintit asa tare?laughing)

| Anonim0078965 a răspuns (pentru mariacazcu):

Posibilitatea de a ramane insarcinata este de 0%. Atata timp cat nu a existat contact sexual nu ai cum sa ramai insarcinata.SI in apa spermatozoizii mor, nu au cum sa ajunga la tine in vagin.Cat despre secretie. Vorbeste cu mama ta si eventual mergeti la ginecolog daca crezi ca ceva nu este in neregula, dar stai calma ca insarcinata nu esti.

| Mari488 a răspuns:

Ce pot eu să-ti spun e că să stai linistita ca de la petting, nu ramai gravidă.