| VerginicăVacăGrasă a întrebat:

Hey doamnelor cum reacționați în situați asta scăpată rău de sub control? Este ziua în care va cununați civil cu viitorul soț iar el este de negasit, nu raspunde la telefon iar voi va aflați cu toți invitații la casa căsătoriilor. Cum gestionați situația?

Răspuns Câştigător
| darrio2007 a răspuns:

Raspund, chiar daca nu era intrebare pentru barbati.
M-aș uita prin jur daca nașa este prezentă.

11 răspunsuri:
| Fatamuntilor a răspuns:

Am citit aseara un articiol.
O indianca urma sa se marite.A asteptat in zadar mirele(ulterior a aflat ca se imbatase cu seara inainte si nu s-a pputut trezi)
Ce a facut mireasa noastra? Ea si familia ei a secrestrat familia mirelui pentru a-si recupera banii cheluiti.Ei eu chemat politia, ostacii au fost eliberati. Mireasa si-a recuperat banii, iar nunta a avut loc!

| blackann a răspuns:

Brasovean analfabet, n-ai cum sa ma corectezi vreodata.

Răspuns utilizator avertizat
| AdioTPU a răspuns:

Sun la 112. I s-o fi întâmplat ceva in drum spre starea civila.