| Lollipopy a întrebat:

Hei fetele.am si eu o problema. cand fac sex cu prietenul meu prima data cand intra ma doare foarte tare dar apoi nu mai e nicio problema... si cateodata ma usturathinking cred ca de la prezervativsad voi ce parere aveti?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca nu e prima data cand faci asa ceva e posibil sa fi alergica la latex.

| Roberta a răspuns:

Mai incercati si alte pozitii, poate nu esti excitata suficient depinde. Mergi la un cotrol.

| liviu42 a răspuns:

Nu esti lubrefiata corespunzator si excitata. Preludiu mai lung.

| niki a răspuns:

Parerea mea e ca nu te exciti suficient la inceput. spune-i prietenului tau ca trebuie sa mai insiste la preludiu, inainte de penetrare.si folositi un lubrifiant de calitate ajuta mult!

| Negative a răspuns:

Ce control visati ma? Insista mai mult pe preludiuwinking Si o sa vezi ce bine o sa fielaughing. Bafta!

| Crinutzaaa a răspuns:

La inceput esti mai stramta pana se acomodeaza chestia baiatului acolo

| alex9109 a răspuns:

Cauta in DEX urmatorul cuvant: preludiu.

| florentinafloricica a răspuns:

Nu esti destul de excitata si prea stramta prima data cand intra.preludiu mai lung

| AdrianX a răspuns:

Pentru ca nu esti suficient de excitata. Omu', probabil, se grabeste...

| mrboy a răspuns:

Nu folosi prezervative laughing

| abis_9071 a răspuns:

Orice e posibil.incearca si fara dar du-te la un ginecolog sa ti prescrie anticonceptionale si dul si pe el sa nu aibe vreo boala cu transmitere