| Undercover479 a întrebat:

Salut! Port o discuție controversata cu un amic și el zice ca dacă te f#ti cu prezervativ prima data cică te dezvirginezi oricum și ca nu te doare deloc. Voi ce părere aveți?

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Dezvirginarea la baieti inseamna act sexual. Foarte putini trec prin acea rupere a frenului la primul act sexual.

| RoCkKiD a răspuns (pentru suntserios):

Boss, ala nu ar trebui sa se rupa, nici la inceput nici pe parcurs nici in viata de apoi, daca se rupe trebuie sa mearga la medic. Nu ii zii de cai verzi ca am mai auzit de unii care si l-au taiat.

| suntserios a răspuns (pentru RoCkKiD):

Ehh hai.
Daca nu ma crezi pe mine, poate crezi niste articole medicale

https://www.reginamaria.ro/......ie-sa-stii

| RoCkKiD a răspuns (pentru suntserios):

Se rupe da' n-are treaba cu virginitatea si ideal ar fi sa nu se rupa.

| user0010 a răspuns (pentru RoCkKiD):

Io l-am taiat

| Violleta2022 a răspuns:

Corect!

| iulia0514 a răspuns:

Depinde dacă ești fata sau băiathappy

| CristianPetre2002 a răspuns:

Depinde sunt samse sa nu se rupa ața peace sign

| Vladimir123779 a răspuns:

Ce sa zic mi se pare o tampenie e adevarat ca unii(cum am fost si ru simti o oarecare"zenratie de iritare" dar atat tot adica simti si ca te iriti dar in acelasi timp simti si placere

| cazacusvxx a răspuns:

Nu te doare nici fara el.