| anonimul a întrebat:

Hei fetele...cum ar trebui sa ne dam noi seama, baietii, cand vreti sa fiti prieteni apropiati sau vreti sa aveti o relatie? pentru ca plac mult o fata si suntem foarte buni prieteni insa nu stiu daca vrea sa fim impreuna.imi spune mereu ca are incredere in mine, recent mi-a spus ca si-o facut griji pentru mine ne tachinam mai mereu dar peste toate chiar cred ca ii pasa de mine si mie de ea.iar asta cred ca este deoarece sunt o gramada de baieti care o papaie pe afara si ii dau palme la fund si etc.dar eu nu i-am facut niciodata asa ceva pentru ca respec fetele asa ca va rog raspundeti-mi la intrebare.si ar mai fi ceva...uni baieti si fete deja au observat ca este ceva intre noi dar noi am negat.

3 răspunsuri:
| Intrebaricuraspunslogic a răspuns:

In primul rand respect ca nu faci de astea(ma refer sa fi pervers) si in al2lea rand ar trebui sa discuti foarte deschis cu ea.Cati ani ai? Trebuie sa stii clar ce vrea. Poate si ea vrea sa stie clar doar ca nu are curaj.

| b3b3lushaellie a răspuns:

Pai ia-ti inima in dinti si intreab-o dar daca vrei sa nu afle nimenea spune-i cand sunteti singuri {scuza-ma dar esti orasean sau de la sat?}

| anonimul explică (pentru b3b3lushaellie):

Sunt orasean...si ce legatura are asta cu intrebarea mea?big grin