| diana5 a întrebat:

Hei. Imi cer scuze daca aceasta categorie nu e buna. Pana cand cineva imi va raspunde la o intrebare anterioara, am decis sa mai intreb: Credeti ca Victor si Maria din Ciresarii ar forma un cuplu frumos? Adica. Victor cu logica lui, Maria cu visele ei. Opusii se atrag. Nu? Si, inca ceva. Care a fost volumul vostru favorit? Fundita la un raspuns care are si argumente.

3 răspunsuri:
| ReapR a răspuns:

:O De ce ne intrebi pe noi?

| diana5 explică (pentru ReapR):

Din pura curiozitate. Scuze ca raspund asa tarziu, nu am mai intrat de mult pe site.

| HermioneGranger999 a răspuns:

Nu stiu, poate, se inteleg bine dar na... Victor e cu Laura...
Volumul favorit: 2. Castelul fetei in alb
5. Drum bun, ciresari!