| diana5 a întrebat:

Dupa mult timp revin si eu cu o intrebare. Legata de cartea Ciresarii. Sunt singura care crede ca Victor si Maria ar forma un cuplu frumos? Adica. Maria cu visele ei, Victor cu logica lui. Opusii se atrag. Nu? Astfel, revenind. Ce credeti? Specific ca ceea ce urmeaza sa va rog nu e legat de scoala. Cine vrea si are in acelasi timp curaj sa faca o poveste cu Ciresarii in care sa fie si iubire? Cu cuplurile: Maria Victor, Lucia Ursu, Ionel Ioana Tic Si Laura? Pe langa fundita voi posta povestea voastra pe un Site. Castigatorul a carei poveste imi va placea cel mai mult, va avea linkul trimis prin mesaj privat chiar de catre mine. Imi cer scuze daca intrebarea va ia din timp dar...Cine mai citeste in ziua de astazi?

1 răspuns:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Cireșarii în ziua de azi, nu prea.
Dar cine mai citește Tânăra Gardă de Fadeev, dar Așa s-a călit oțelul de Ostrovski?
Azi, dăi cu Harry Potter!