| Brioşicazburătoare a întrebat:

Hei! Imi place de un baiat care face parte din grupul nostru de prieteni.Iese mai mereu afara cu noi.El o place pe prietena mea, dar ea nu il place si este si intr-o relatie.El este si genul prietenos cu toata lumea si se comporta destul de frumos si cu mine.Cand nu il vad,incep sa il uit, dar cand il vad sau ii aud numele incepe sa-mi bata inima foarte tare desi cand e langa mine incepe sa nu mai bata asa tare.Nu caut neaparat o relatie,mai ales ca nu prea cred ca ma place,vreau sa fim prieteni buni, dar nu stiu cum sa fac asta.Imi place compania lui,cand e si el prin preajma,ma simt mai fericita cand stiu ca e cu noi desi inima nu imi bate asa tare ca atunci cand ii aud numele, dar cand vorbesc cu el incep sa rosesc.Ce ar trebui sa fac?

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Bucura-te de tinerete si lasa inima libera.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Cine e prieten cu toata lumea nu are personalitate.

Mai intai
-tu ai nevoie de un baiat rau si versat care sa te schimbe din fata in femeie.
-el are nevoie de o petarda care sa-l schimbe din baietel in barbat.
Dupa aia mai vedeti voi...