| xXCarolinaXx a întrebat:

Hei! Imi place de un baiat din clasa de la mine si l-am intrebat daca vrea sa fie cu mine si a zis ca nu pentru ca lui ii place de o alta fata. Dar eu tot tin la el cu toate ca el nu simte nimic pentru mine.In noaptea de inviere cand am ajuns de la biserica m-am culcat si l-am visat ca imi spunea "iubirea mea" noaptea trecuta l-am visat ca eram in curtea scoli si ma intreba daca vreau sa fiu cu el...si l-am sarutat.Intrebarea mea este Visul asta ar putea deveni realitate? sau doar imi place de el asa de mult de am ajuns sa il visez noaptea?

Multumesc anticipat :X

Dau fundita la cel mai bun raspuns love struck

Răspuns Câştigător
| bybyana21 a răspuns:

E foarte greu cand cineva te refuza in dragoste, din pacate. Insa nu cred ca ii place de alta, insa asta e doar cea mai buna scuza.
Cat despre vis, posibil, depinde cat de credibil a fost. POate intr-o zi va veti tine de mana happy. De exemplu m-am atasat mlt de o pisica si visam ca prindeam pasari cu ea, asta e imposibil, in schimb am visat ca acea pisica manca cu asa de multa pofta si ma rog, asta e posibil.
Oricum poate chiar te iubeste, dar ii e rusine sa-si exteriorizeze sentimentele

7 răspunsuri:
| Blondamea a răspuns:

Da asa este subconstientul poate juca feste dar cine stie poate ca va deveni realitate

| JsTX000 a răspuns:

Daca el nu te place nu poti face nimic... nu poti obliga pe nimeni sa te placa

| Simpatic a răspuns:

Daca il visezi esti indragostita de el, pacat pentru tine. Daca nu ai mai mult de 14 ani eu zic sa te linisteti, nu stii ce este iubirea inca.

| Danger a răspuns:

Subconstientul tau poate juca multe festewinking

| NutellaIsMyDrug a răspuns:

Buna! Si mie mi s-a intamplat sa-l visez chiar daca nu aveam curajul suficient sa-l intreb daca vrea sa fie cu mine(un baiat din alta clasa). Esti o fata foarte curajoasa daca ai facut asta i-ai dat de seama ca il placi.La baieti totul este posibil,pana la urma nu o sa te casatoresti cu el, mai asteapta putin iar daca nu da nici un semn ca vrea sa formeze un cuplu cu tine uita-l deja incepi sa a vedenii, visele sunt 90 la sunta rodul subconstientului nostru! Pa Pa

| OanaBlueEyes a răspuns:

Am fost si eu pana de curand in aceiasi situatie, si eu aveam vise ajunsesem sa-l visez in fiecare noapte si sa treaca 2-3 ore pana sa pot adormi. Si daca esti puternica poti trece peste aces popas... daca nu iti va trece cand gasesti pe cineva mai bun. Deasemenea ai nevoie de multa sustinere din partea prietenilor.
Sper ca te-am ajutat... funditaA?batting eyelashes:X

| xXCarolinaXx explică:

Am 15big grin