| something3456 a întrebat:

Hei. imi place de un baiat din gasca mea.el stie de mai mult timp ca-l plac desi atunci el nu simtea acelasi lucru. saptamana asta insa a fost foarte apropiat de mine. venea la mine la banca vorbea cu mine, impartea scaunul cu mine si vorbea despre cum ar arata pentru mine iubitul perfect. din toate astea pot sa inteleg ca ma place?

6 răspunsuri:
| B0rnC0nfuseed a răspuns:

Pai,daca spui ca saptamana asta a fost mult mai apropriat de tine fata de alte dati,da, poti deduce ca te place, dar nu neaparat, roaga pe cineva sa-l intrebe sau poti sa faci chiar tu lucrul asta, desi eu cred ca te place! Bafta:X:X:X :*

| ZambesteRoxyTeIubeste a răspuns:

Cred ca te place mai puppy dog eyes..iti dai seama daca era interesat de cum ar arata pentru tine iubitul perfect, poate ar vrea sa se schimbe si el in acel iubit perfect pe care ti-l doresti tu :* Multa bafta

| arhiT91 a răspuns:

Daca te mai intreaba cum ar fi iubitul perfect, tu raspundei : " exact ca tine". Si isi va da seama ca tu esti cea aleasa.