| suzan a întrebat:

Plac un baiat el nu ma place. ne cunoastem de 8 ani.am un coleg care este prieten apropiat cu el si acum cateva zile ei doi au iesit i oras. colegul meu mi-a spus ca baiatul pe care il plac sta cu mine doar ca sa nu ma supar fiindca stie ca il plac. acum ce sa fac baiatul pe care il plac este respectuos si nu e genul sa faca chestii din astea. sa il cred pe colegul meu cu care nu ma inteleg foarte bine mereu?

Răspuns Câştigător
| PsihinG a răspuns:

Ramaneti prieteni, nu ai ce sa faci mai mult.
Sentimentele de iubire fata de el, vor trece in timp si e bine sa apreciezi faptul ca a ramas prieten cu tine si te poti baza oricand pe ajutorul lui.

2 răspunsuri:
| PsihinG a răspuns:

De unde sti ca baiatul pe care il placi tu nu te place?
Daca sta cu tine, nu cred ca o face doar ca sa-ti faca tie pe plac, spune-i sentimentele tale pentru el ( dupa 8 ani de cand va cunoasteti il poti intreba in mod direct).

| suzan explică (pentru PsihinG):

Pai stiu ca nu ma place fiindca i-am spus ce simp pentru el iar el mi-a spus ca ii pare rau dar el nu simte asta pentru mine dar ramanem prieteni

| PsihinG a răspuns (pentru suzan):

Ramaneti prieteni, nu ai ce sa faci mai mult.
Sentimentele de iubire fata de el, vor trece in timp si e bine sa apreciezi faptul ca a ramas prieten cu tine si te poti baza oricand pe ajutorul lui.