| AnonimaAntonia a întrebat:

Hei! In cateva ore trebuie sa ma duc prima data la ginecolog! Imi e foarte frica! Imi puteti zice exact ce imi va face? Multumesc anticipat. Cel mai bun raspuns primeste FUNDA!

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.tpu.ro/......controlul/

| DoarSteff a răspuns:

Nu-ti fie teama ca nu te mananca. Si fac si eu ca TuDorEL96: "In momente ca astea ma bucur ca sunt baiat rolling on the floor"

| anonim7091 a răspuns:

Iei un halat pe tine, te sui pe capra si cracanezi piciorusele.Stai linistita domnul/doamna doctor a vazut atatea "pasarici" ca sunt satuli.O sa te priveasca strict ca pe o pacienta careia trebuie sa ii rezolve problema.Stai linistita e ceva firesc. Orice femeie trece prin asta, Prima data e mai greu, dupa aceea te vei obisnui, asa cum a fost si cu primul act sexual.Prima data emotii, rusine, apoi ceva firesc.Doctorul priveste zona ca pe orice alta zona care are nevoie de un diagnostic.

Bafta, te pup draga:*