| laviniabeluska11 a întrebat:

Hei! :**

Long story! Prin 2012 un tip m-a bagat in seama pe Facebook.Mi s-a parut ciudat pentru ca stiam cine e, fratele unei bune prietene.Il cunosteam doar din auzite cum ca ar fi un baiat de cartier, dar şi ca e foarte selectiv la fete.Asadar,am vorbit cu el pe chat si mi-a cerut numarul de telefon, apoi am inceput sa vorbim asa.In prima saptamana foarte putin, dar apoi in fiecare zi cel putin cate 2 ore timp de o luna.El a venit de la facultate intr-un weekend si ne-am vazut.Mi s-a parut un gest urat ca m-a sarutat de la prima întâlnire, dar am trecut cu vederea.In fine, dupa întâlnire am fost împreună cam vreo 2 săptămâni până când ai mei părinti mi-au interzis sa fiu cu el.Le-am respectat decizia.El m-a cautat o luna de zile dupa asta sa vada daca sunt ok.Eu l-am scos din lista de prieteni,dar atunci cand s-ar fi făcut fix un an de relatie intre noi, exact la aceasi ora el mi-a dat cerere.Se despartise de fosta in urma cu 2 luni.Am vorbit din nou cu el timp de câteva săptămâni si ma tot ruga sa iesim dar l-am refuzat.

CREDETI CA BAIATUL ASTA CHIAR SIMTE CEVA PENTRU MINE? :**

Răspuns Câştigător
| Futhakari a răspuns:

Nu stiu exact ce varsta ai casa ati pot da un sfat mai bun. Daca parinti tai au zis asta nu stiu ce sa zic poate in ochii lor nu pare un baiat asa de bun, si daca s-a despartit de una crede ca poate sa mearga la alta aa repede nu ami prea da incredere, baiat de cartie din spatele bloculuilaughing

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Ceva, ceva o simti el, dar se pare ca tu esti cea care-si doreste mai mult aceasta relatie.

| NameHarris a răspuns:

Fix la un an si la aceeasi orahappy |Este un semn de la Dumnezeu ca tu ne mintilaughing)

| Rebeka88 a răspuns:

E un gest dragut ca te-a cautat si romantic.inainte sa iti spun vreo tampenie, cati ani ai?