| Exeemii a întrebat:

Hei, lume! E un tip care adesea face ceva sa il remarc. Mereu se uita "cu ochii aia" la mine, lung si adanc, cand ma vede pe strada striga tare "CEAAAAAAU X", cauta mereu sa se aseze pe langa mine etc. Azi am iesit afara, i-ar m-a salutat asa tare si m-a intrebat de o prietena de care intreaba pe absolut toata lumea. Apoi m-a intrebat daca nu ma supar daca ma intreaba cati ani am si l-a adus in discutie si pe prietenul meu. Cand a plecat acasa i-ar m-a salutat asa si m-a chemat mai diseara la un baschet. Ce sa cred straight face? Mai ales ca e si fata aia in peisaj.

5 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Sfatosul2012 a răspuns:

Du te deja te a facut curioasa si vrei sa vezi cum e. Numai nu i spune prietenei tale.

| sirD a răspuns:

Da!

| dadine a răspuns:

Ce dragut, vrea sa vorbeasca cu tine si cauta ocazii. Nu te speria, poate sa fie ceva de genu, ca vrea doar o amica happy sa nu-ti faci sperante de niciun fel, dar poate iese ceva frumos.

| skypunct a răspuns:

Intreband de fata aia care intreaba toata lumea poate vroia doar sa faca conversatie. Eu cred ca este interesat de tine, profita de ocazie, mergi la baschet si vezi cum mai actioneaza.winking