| Andreea88888888 a întrebat:

Hei. Mă cunosc cu un baiat de... aproape 1 an. La început ne placeam, ne-am cunoscut întâmplător si flirtam... totul a venit de la sine. Pana cand ne-am îndepărtat super mult. N-am avut curajul sa înaintăm. Niciunul.el, ca era rănit dinainte si eu..ca n-am avut nicio iubire. Pana la el. Nu stiam ce sa fac si ce nu. Desi el nu crede asta. Dupa o groaza de luni in care am incercat sa trec peste el si n-am putut.a revenit. I-am dat unele "semne" cum ca as fi tot acolo pentru el. Insa doar a bănuit ca sunt eu. De cand am inceput liceul, se uita din nou la mine, imi zambeste super frumos, ca inainte. Insa, am facut eu un pas ca sa vada ca inca mai tin la el, si era socat sa vada ca am facut eu un pas. De atunci, joaca un fel de joc, mereu imi zâmbește si tot se uita dupa mine, ma baga in seama, insa dupa se duce la diverse fete si le ia in brate, ba rade cu ele, in pauze. Si dupa se uita la mine iar, sa-mi vada reactia. M-a bagat din nou in seama cand era cu băieții azi, insa doar ca sa le demonstreze alora ca vai
...il plac eu sau ceva gen. Si i-am raspuns in sictir, e enervant cand face asa, imi face si cu ochiul, pe cand inainte nici nu se mai uita. Nu stiu dar vreau sa-l joc si eu pe el, ma bag in joculetul lui daca trebuie. Tin sa precizez ca avem o chimie ciudata, uneori ne uitam unul in ochii altuia si nu spunem nimic desi incercam. Intrebarea e, ce sa fac, desi multi spun ca e genul ala de "bad boy" cu mine mereu s-a purtat frumos de când ne-am cunsocut, acum doar vrea sa ma testeze ca sa ce? Sa vada daca am sentimente pentru el? Vreau sa fac si eu ceva ca sa-i vad reacția. Cam ce?

4 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Face pe inabordabilu, la varsta lui e normal, mai nasol e cu aia de au aproape 30 si fac la fel laughing
Nu-l mai baga in seama, nu meritawinking

supadeceapa
| supadeceapa a răspuns:

E un prost laughing
,, cu mine mereu s-a purtat frumos''
esti oarba?
iti zambeste si pe urma se duce sa se ia cu altele in brate, sa te faca geloasa, nu e niciun test, vrea doar sa te amageasca.
un tip cand te place nu sta asa ca un talamb laughing face tot ce poate sa se apropie de tine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mic si tâmp pentru ca nu a accepta o a 2 sansa. Raspunde cu aceeasi moneda treci la alti baieti o sa fie si o razbunare perfecta sa observe ca tea pierdut de tot.

| DaniGl a răspuns:

Nu merita sa ii mai dai atentie acelui baiat.