| RoxanaPop a întrebat:

Hei,ma puteti ajuta cu o problema? Acum 2 zile am observat o inflamare a clitorisului. In cat timp imi va trece sau ce pot face? Mentionez ca am 18 ani.

3 răspunsuri:
| gazza01 a răspuns:

Mergi la un control sau incearca unguente precum "Bepanthen", sau unul impotriva candidozei!

| Mada1920 a răspuns:

Incearca sa te speli cu ceai de musetel, galbenele, sa te informezi la farmacie de un unguent ceva, in caz contrar du-te la medic.

| marmaraqwer1997 a răspuns:

Mai bine mergi la un ginecolog. Doar el iti poate spune ce ai si ce tratament iti trebuie daca este cazul.