| farazambet a întrebat:

Hei!straight face Mai e cineva care trece printr-o despartire?

23 răspunsuri:
| unknownn a răspuns:

Da,a trebuit sa ma despart de vinu' ala bun de azi noapte.

| raluk27 a răspuns:

De ce? Vrei sa faceti schimb de lame si apoi sa va taiati venele impreuna, pe muzica lui Celine Dion? Common..capul sus viata merge inainte! Nu merita sa suferi pentru o persoana care nu te-a apreciat.winking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tocmai m-am despărţit de ultima pungă de alune pe care o aveam.

Vreau melodii rock triste care să mă aline până când îmi cumpăr o nouă pungă şi ies din depresie.

| Demonull a răspuns:

Eu! tocmai am realizat ca trebuie sa ma despart de ea..care in fiecare dimineata imi lumina zilele ma trezea.din betia vietii.Acum sufletul meu plangea dupa.ea... ceasca mea de cafea.s-a rupt toartacrying((

| Vix999 a răspuns (pentru Demonull):

O Doamne..credeam ca numai eu trec prin asa ceva. Ma bucur sa vad ca si altii se despart cu greu de cestile lor de cafea ...bine, a mea era mai cana asa...mai matura. big grin

| Demonull a răspuns (pentru Vix999):

Da bai.o primisem de la stra stra stra ..ba nu, mint, o primisem de la o colega si era cu un caine Husky.crying(

| Vix999 a răspuns (pentru Demonull):

Uf...iti recomand un psiholog. Pe mine m-a ajutat sa imi iau ramas bun de la cana mea.
Si ca sa nu zica lumea ca sunt total pe dinafara subiectului : absolut toti trecem prin despartiri. Sunt nasoale doar daca le lasi sa fie. Cu cat inveti mai repede ca sunt ceva normal si ca nu e cazul sa dramatizam, cu atat e mai bine pentru sanatatea noastra. Eu nu plang dupa despartiri. Imi ocup timpul cu orice altceva.

| Demonull a răspuns (pentru Vix999):

Da..consult o „psiholoaga„ in fiecare seara inainte de culcare sa-mi aline suferinta! of of of ceasca mea crying(

| CarmenElenaa a răspuns (pentru Demonull):

rolling on the floor))))))))))

| Demonull a răspuns (pentru CarmenElenaa):

Sa razi de suferinta altora este considerat a fi un pacat.TU vei ajunge in IAD. Welcome happy

| CarmenElenaa a răspuns (pentru Demonull):

O sa ma bucur de iad atunci! big grin

| Woodenpints91 a răspuns (pentru Demonull):

Îţi dai seama cât de penibil sună ce-ai scris tu aici?

| Demonull a răspuns (pentru Woodenpints91):

No.Lumineaza-ma.intrebarile proaste primesc raspunsuri incerte.

| Solsagan a răspuns (pentru Demonull):

laughing Ce ai zis tu e pur şi simplu EPIC.

| papusica987 a răspuns:

Da, eu urmeaza sa ma despart deniste persoane foarte dragi mie.
nu stiu la ce despartire te referi dar si eu sufarcrying

| DorelExpertu a răspuns:

Ma despart de vacantacrying

| Terminatorul2 a răspuns:

Aici sunt sad

| Terminatorul2 a răspuns:

M-am despartit de cana mea de cafea da din fericire vine alta mine big grin

| CarmenElenaa a răspuns:

'fara zambet'. tristut.

| k4Zy a răspuns:

Dacrying eu m-am despartit de pomul de craciun a trebuit sa il parasesccrying

| Darkangelzn a răspuns:

Da chiar azi m-am despartit de pomul de craciun si a fost tragic.Dar hai sa lasam glumele de o parte da am trecut dar nu trebuie sa dramatizam trebuie sa trecem peste aceea despartire si sa mergem mai departe viata nu se sfarseste acolo viata merge mai departe asa ca treci peste sunt multi baieti\fete care te plac si daca te ajuta spune-le of-ul tau prietenilor cei mai buni.
Funda!?

| biutza1997 a răspuns:

Da eu sadsad

| dött a răspuns:

Here I am.