| YuNabi a întrebat:

Cum îmi pot ajuta prietena, ce trece printr-o despărțire...e foarte sensibilă și trece greu peste anumite chestii

10 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ii dai pace sa-si linga ranile si sa se vindece.
Ii va lua ceva timp... dar trebuie sa o lasi in pace!

| AdioTPU a răspuns:

Incearca sa iesi cu ea in oras, invit-o sa faceti diverse activitati ca sa-si distraga gandurile de la acel tip.

| 199onur7 a răspuns:

Daca iubește cu Adevărat da cu Adevărat rau rau de tot cu toată inima poa sa faca cine vrea ce vrea ca nu o sa sai treaca nu o sa uite nu o sa renunțe niciodată cand iubești cu Adevărat nu uiti nimic nu trece nimic nu înlocuiești si nu înșeli.

| YuNabi explică (pentru 199onur7):

Ideea e ca el si-a batut joc de ea, si de asta a fost prima care a pus piciorul în prag si l-a lăsat, însă tot mai are o rană, ideea e ca as vrea sa fac orice doar sa nu o mai vad asa...

| 199onur7 a răspuns (pentru YuNabi):

Ce i-a facut?

| 199onur7 a răspuns:

Cu asa ceva nu te joci si nici de glumit nu este.

| 199onur7 a răspuns:

Daca il iubește cu Adevărat nu ai ce sa faci si de ar faceo cu altul el tot el rămâne cand iubești cu Adevărat da cu Adevărat inima aia o sa bată la fel ca in prima zi care l-a vazut poti tu sai aduci toti bani si sate culci cu ia vat vrei daca ia sau el o iubește cu Adevărat da cu Adevărat rau de tot nimic absolut nimic nu poți face îți spun eu ca si lumea cu susul in jos de ar veni cine iubește cu Adevărat da cu Adevărat rămâne pe viață.

| 199onur7 a răspuns:

Tu crezi ca daca ii spui ca este frumoasa si o iei la saruturi gata ai dato gata? -_- vezi tu nu-i asa -_- daca iubești cu Adevarat da cu Adevarat cand vezi inima aia in fata ochilor tai sti cum te faci? praf praf praf te faci cand auzi sunetul ala sti cum te faci? scrum una cu pamantul dai cu capul de pereti te termina vocea aia sunetul ala aprtine doar la o inima pe lumea asta atata si inima este una atata doar una poa sa vina si cine o vrea cand vezi inima pe care o iubesti cu Adevarat incepi sa tremuri si sa nu te mai opresti vrei sa zici ceva sa spui ceva nu-ti mai iese nimic le gura mori acolo incremenesti pe loc cand iubesti cu Adevarat da cu Adevarat nu ai idee nu sti cum este si cum te termina zi si noapte

| Fonk a răspuns (pentru 199onur7):

Asta cu "frumoasa" ie sa i dai de inteles ca poate să iși găsească altul, cât despre despărțire ce să zic...mai pățești.

| Fonk a răspuns:

Spune-i că este frumoasa si sa caute altul care stie sa o pretuiasca, singurul lucru care stiu eu ca vindeca "rana" e sa se indrăgostească de alt baiat.