| JoookkkeeeRRR a întrebat:

Hei. Mi-am facut un nou grup de prieteni si suntem asa, doua cupluri, 2 fete singure si cu mine. Una din fetele singure mi-a propus sa avem o relatie de prietenie cu beneficii si sa facem sex. Cum pot face sa ma tin mai mult in timpul sexului sa nu par un fraier?

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

O la.ba la timpul ei...

| corbulalbrosu a răspuns:

Inainte de a intretine sex, sa-i faci o cunilitie ''meseriasa'' si sa-i ceri si ei ca si ea la randul ei sa-ti faca 1-2 felatii pentru a-ti goli cat mai bine.....instalatia. big grin

| JoookkkeeeRRR explică (pentru corbulalbrosu):

Mi -a zis din start ca ea nu gusta din penis si ca nu vrea neaparat limbi, decat daca vreau eu dar ea nu imi face mie nicio felatie

| CodrutElian1990 a răspuns:

Un pahar de tarie inainte, daca ai dreptul sa bei asa ceva.
In timpul actului sexual te gandesti la altceva, la ceva rau.

| Xandra07 a răspuns:

Masturbeaza-te inainte sa faci sex. Ajută la rezistențăwinking