| Fatacareraspunde a întrebat:

Hei, nu stiu ce sa intampla cu mine in ultima vreme, cu corpul meu, adică simt nevoia să o fac, dar cand am ocazia imi este rusine, apropo sunt virgină.

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca NU esti hotarata si mai ales fiindca iti este si frica de ceea ce ar putea sa se intample si/sau sa urmeze in cazul in care ai fi dezvirginata, in astfel de situatii este indicat ca prima data sa incerci sa ai mai multe incercari/reprize de petting cu un prieten foarte bun, apropiat. Si doar pe urma sa faci si ''marele pas'' cel de a-ti incepe viata sexuala. Multa sanatate!

| Andreeush a răspuns:

Ai prieten sau îți vine să o faci cu oricine?

| Plato a răspuns:

Poate ca undeva in subconstient realizezi ca ar fi mizerabil, degradant pentru tine sa te desfranezi la 16 ani, astfel dezonorandu-te atat pe tine cat si pe parintii tai.
Daca ai face-o, ai trece direct in randul dispozitivelor de reducere a vitezei unui corp aflat in cadere de la inaltime.
Oricum, si prin faptul ca te-ai gandit la asa ceva, esti aproape acolo.

O sa vezi tu ce vei plânge ca nu te-ai bucurat de anii astia si nu ai copilarit cat ai putut.

| Lizuca1234 a răspuns:

Iti este rusine de ce anume?

| Lule a răspuns:

Asa eram si eu (cu simtitul de nevoie, n-am avut ocazia pana la 20 de ani si 5 luni)
E normal sa fii rusinata daca nu ai incredere in persoana respectiva si chiar si atunci cand ai tot ai tendinta sa bati in retragere. Eu zic sa mai astepti pana esti pregatita pentru asta.
happy

| dauinmatacalaaparate a răspuns:

Te rezolv eu fetita dau in tine ca la aparate direct linie de septari sa moara mama

| Fatacareraspunde explică:

Sunt fata si am 16 ani am uitat sa mentionez