| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Hei puppy dog eyes. La mine in cartier e un baiat foarte dragut, ma stie din privirii, si eu la fel. Mereu cand trece pe langa mine se uita la mine, si cand era cu prietena lui tot se uita. Mereu cand sunt in curte se uita la mine, sau cand trece pe la mine prin fata se uita. Nu stiu ce sa cred, e foarte super, dar are prietena sad.
Nu cred ca ma place, voi ce ziceti?!
Fundita :*

Răspuns Câştigător
| ignore a răspuns:

1 e posibil si sa te place
2 poate e un nesimtit si se uita care se uita in general l fete
3 poate vrea sa isi faca pr geloasa

2 răspunsuri:
| friday a răspuns:

Eu cred ca te place, daca se uita la tine si cand era prietena de fata. smug!

| siempre a răspuns:

Nu sti niciodata nu fi rusinoasa dai aripi ca poate asa prinde un pic de curaj. daca e sa ajungeti la o relatie nu renunta pentru ca incearca sa te desparta cineva(parinti prieteni)crede-ma eu am facut o asemenea prostie si o regret din suflet.conteaza sa ti placa tie si nu la mama verisoara prietena etc.