| anonim_4396 a întrebat:

Hei, puțin ajutor?
A ejaculat, după care s-a șters cu ceva șervețele uscate. Vreau sa spun ca probabil se atinsese de ceva spermă când s-a șters. Apoi s-a spălat pe mâini cu săpun și s-a șters. Au trecut vreo câteva minute și l-am trimis sa se spele iar cu săpun și asa a făcut. Și abia atunci și-a introdus un deget în vagin. Nicio șansă de sarcina, corect? Adică, s-a spălat de 2 ori, totuși.
Mersi anticipat, dau și fundiță

Răspuns Câştigător
| Jonas94 a răspuns:

Bună,
Nici o șansă, s-a spălat pe mâini de două ori și cu săpun, clar a ucis tot rolling on the floor
Nici o șansă.
O seară bună!

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Daca nu a ejaculat in vagin zero sanse

| Emilian65 a răspuns:

Dacă nu a ejaculat i vaginita, nu este posibil sa ramai gravida.