| ruxandraaaaioanaaaa24 a întrebat:

Hei! Rog seriozitate. Nu aruncati cu rosii. laughing Am si eu o dilema, sa zicem. In primul rand, daca esti casatorit nu inseamna ca porti si verigheta? Si in al doilea rand, un barbat casatorit si cu copil acasa nu se presupune ca ar trebui sa fie mai focusat pe asta decat pe "interactiuni sociale insemnate" laughing cu alte fete? Oh well, nu vreau sa judec, numai ca am un coleg de munca cu atributele mai sus mentionate care de cand m-am intors din concediu mi se pare ca e alta persoana. Adica e mult prea atent la mine, atent tot timpul sa ma ajute, sa imi atraga atentia ca e acolo si sa creeze o apropiere fizica. Si toate astea au devenit deja mai mult decat evidente. Iar eu in toata povestea asta stiu doar ca vreau sa stau in banca mea si ca nu vreau sa fiu responsabila pentru actiunile altor oameni, la fel cum nu vreau nici sa ranesc pe cineva. Are cineva vreun sfat? happy

4 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Ca poarta sau nu verighete e irelevant atata timp cat deja sti ca e insurat.
Normal ca ar trebui sa isi vada de femeia de acasa si de copii nu sa flirteze cu alte femei sau sa le faca avansuri. Daca face mai mult decat sa socializeze intr-un mod normal cu tine spune-i sI lui ce ne-ai spus noua.
Un barbat insurat trebuie sa isi vada de familie nu sa umble dupa fetite.Sau daca tot vrea sa umble nu are decat, dar nu dupa tine pentru ca nu vrei sa fi bagata in sandramaua asta.Nu vrei, nu iti place, nu iti convine si sa incerce sa pastreze distanta"

| alina2k18 a răspuns:

NU are treaba verighetawinking stiu cuplu de 35-40 unde EL poarta si EA nuwinking
Pai impune-te in fata lui si spune-i clar ca nu te intereseaza ca barbatwinking si sa nu il mai chinuie talentuwinking

| Necunoscut112 a răspuns:

Sfatul e să nu îi mai zâmbeşti şi să îi respingi avansurile intr'un mod evident, brutal chiar, dacă nu înţelege din prima ideea. Faza cu veregheta n-are nicio importanţă.

| BlackOldSun a răspuns:

Avand in vedere ca tot tot aduci subiectul asta iar si iar in discutie, e clar ca tu vrei totusi mai multa atentie de la tipul asta fata de care simti o atractie evidenta... faptul ca e barbat preselectat iti creaza o dorinta ascunsa a ta sa il ai pe acel barbat hard to getwinking