|

Hei salut!

Baieti si fete cine iubește sa faca sex oral????????????????????

Sa vedem cine sunt sinceri aici sau sincere

15 Raportează Evaluează
7 răspunsuri:
| a răspuns:

De ce te-ar interesa?
Ce? Eşti un obsedat care vrea să ajungă prin intermediul TPU mai aproape de "băieţi şi fete"?

RăspundeRăspunde Raportează Evaluează
| a răspuns (pentru CookieDog):

Cat oligofrenism odios si scarbos de teribilist.
Hey, news flash!
E categoria Dragoste si Sex, despre ce sula calului in gura voastra de puritani talambi vrei sa se posteze aici?

La orice intrebare normala despre sex vad cuvantul "obsedat" sau "sondaj de opinie", din partea anomaliilor virgine si frigide ca voi, ofticate ca nu au organe genitale, ca altfel nu-mi explic de unde atata ura si prostie.

Cum va mai rabda ba pamantul?!

Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns (pentru NookAndCranny):

Who are you and what do you want from me?
I have the right to public opinion, my dear.
Din câte văd, vorbești cu un necunoscut... ceea ce este destul de verosimil încât să nu îmi pese de ceea ce spui matale și de opiniile, cu care dvs., domn uman, pretindeți a mă "bombarda".

| a răspuns (pentru nimportequi):

Ce e retardat si neserios in a intreba pe cineva chestiuni preferentiale SEXUALE la o CATEGORIE numita Dragoste si SEX?!

Ai deviat de la subiect, si ai expus niste anostitati extremiste care chiar nu se pupa cu OP si cu postarea lui.

Un isteric care de fapt nu mi-a argumentat nimic, decat ca vede in jur specimene in calduri.
Tu nu esti in calduri? Faptul ca iti reprimi dorintele si hormonii in mod mai cizelat si nu te manifesti ca un gibon, nu inseamna ca esti diferit hormonal si substantial de aia catre care arunci cu pietre.

Nu te contrazic referitor la cum e tarisoara. Dar din nou. Ce treaba au aia cu postarea astuia?

Tu nu vorbesti despre sex cu femeile cu care ai contact?
Noi vorbim acum de ceva de bun simt: comunicare si curiozitati despre sex fara alte tiganisme si manelisme.

| a răspuns (pentru CookieDog):

Ai dreptate, daca esti un necunoscut pe un site, astia care iti scot in evidenta prostia sunt niste neverosimili.
Contacteaza-i pe admini si zi-le sa scoata functia de Raspunde, pentru ca in fond, si ea e neverosimila.

In fiecare zi ma intreb, cum de nu e verosimila durerea cauzata de prostie.
In acest caz, sa te "bomdardez" ar fi oricum neverosimil, caci clar moartea ta ar fi verosimila.

Răspuns utilizator avertizat
| a răspuns:

Faci studiu de caz sau ce? Mie nu îmi place, dar na, de nevoie fac, ca să primesc la rândul meu.

| a răspuns:

Euuuuwinking se stie laughing

| explică (pentru alina2k18):

Tu se stie ce anume?

| a răspuns (pentru xkiler007):

Se stie ca face oral, idiotus

| a răspuns:

Si mie imi place, ma simt bine când ofer placere!
Mai nou, iubita m-a învățat să fa si felatie!

| a răspuns:

Nu îmi place să fac, îmi place să primesc laughing

| a răspuns:

Am auzit ca daca faci sex oral f des iti creste par pe limba si orbesti.

| a răspuns:

@nimportecoi

Ala e limbaj pompos la tine?

Cred ca mai descifrabila si rezonabila de atat nu puteam sa fiu.
Argumente delirante si dizgratioase de frustrat cu capul bagat in fund. Ala e singurul contact sexual de care ai parte.

Dar te inteleg ca esti nervos...nu ai nici organus genitalus, nu vrea nimeni sa faca chat pervers cu tine si ai pierdut timp cautandu-mi fiecare cuvant in dex.
In timpul ala puteai sa mai injuri niste oameni care au organe genitale, fac sex si au curiozitati sexuale sanatoase.