| lyTTTT a întrebat:

Heibatting eyelashes sfat / idee urgent! e in acelasi liceu cu mine, doar ca el e gascan si eu boboaca sad, nu prea avem prieteni comuni, cunostine asa avem dar e ciudat thinking si mi-e rusine sa-i dau add. cum fac sa ma bage-n seama?

3 răspunsuri:
| Sonny a răspuns:

Ca sa te bage in seama mai intai trebuie sa te remarce / vada, cunosca cat de cat, cel mai bun lucru care l-ai putea face ar fi sa iti invingi frica/rusinea si sa-i dai add, iar de aici incolo multe se pot intampla.
Daca nu risti, nu ai ce sa castigi.
Cineva trebuie sa faca pasu`.

Sonny

| euionutz a răspuns:

Arunca cu pietre in el

| Adelinutza_2810 a răspuns:

Cum adica e ciudat? se tot uita la tine, sau cum?