| anonim_4396 a întrebat:

happy Vreau sa ma bage un baiat in seama ca sa ne impacam ( ca prieteni, nu ca altceva ) si am ascultat mai multe sfaturi si am ajuns la concluzai ca ar trebui sa pun ceva la Status ca sa ma bage in seama si sa ne impacam ( apropo, inca un amanunt : eu nu vreau sa ma impac eu cu el, vreau sa se impace el cu mine happy )Aveti vreo idee de un Status,?, sau de un alt sfat ca sa ma bage in seama? happy

Răspuns Câştigător
| Ririru a răspuns:

Ideea e chiar lame.
Esti o orgolioasa happy. De ce sa nu faci si tu primul` pas? E gen 'ala`i mai prost!'. Baga`l in seama daca vrei sa te impaci cu el.
Unele cand vine baiatu` si va baga in seama faceti pe DIFICILELE pana se duce ala dracu` si va plangeti dupa.

Scuze daca am fost prea durahappy. Dar e adevarat.

3 răspunsuri:
| BlueHusky a răspuns:

Treaba cu statusul e ceva atat de jalnic incat nu cred ca poate fi luata in calcul! Daca tu nu vrei sa te impaci cu el vrei doar sa fi "bagata in seama"? LAME.

| xCăpşunici a răspuns:

Daca il tot astepti pe el sa faca primul pas nu se va mai intampla nimic.Eu as fi de parere ca trebuie sa ii spui direct.Baietilor le plac fetele curajoase!happy->Dar daca vrei neaparat sa isi ceara el scuze-sa va impacatiyawn)Ar trebuii sa ii dai semne ca te intelegi foarte bine cu noii tai prieteni.TE pup si iti urez succes1

| liviubat a răspuns:

Scrie asa: ofer pasarica fostilor prieteni