| gabytzuk_3613 a întrebat:

Imi place un baiat care are 19 ani si este cls a12a in acelasi liceu cu mine, dar el nu are ochi pentru mine sad, eu sunt boboaca, si el gascan laughing. cum as putea face sa ii atrag atentia asupra mea? nu cunosc pe nimeni din cls lui, nu cunosc prieteni din anturajul lui sad cunosc doar o fata de la clasa alaturata care face de dimineata, clasele a11a si a12a fac de dimineata, iar 9 si 10 de dupamiaza, si nu il vad decat atunci cand iese din clasa. dar el niciodata nu a intors capul sau macar sa se uite sad. la balul bobocilor a vrut sa danseze cu mine, asta cand am inceput sc, era beat cui si i-am intors spatele credeam ca e de la alt liceu.sad o idee ceva plz?sad

7 răspunsuri:
| Farcas a răspuns:

Tu cati ani ai de insisti atata? Nu sti ca dragostea cu forta nu se poate?! Daca nu te place, nu ai ce face, nu ai cum sa il obligi sa fie cu tine si nu cred ca ti-ar conveni nici tie sa stai cu un baiat dar de care sa stii ca nu te tine la tine.Tocmai pentruc a ai zis ca esti boboaca, ma gandesc ca esti populara sau cel putin cunoscuta prin scoala asa ca incearca sa te orientezi spre alti baieti sigur sunt o gramada care te considera draguta, si abia ar astepta sa aiba norocul sa le dai o sansa.

| Farcas a răspuns:

Si daca te placea nu crezi ca mai incerca sa de-a cumva de tine? La baieti iti dai seama mai greu cand te plac sau nu, dar in astfel de momente trebuie sa fi foarte inteligenta si sa iti dai seama ca nu vrea nimic de la tine.Mai sunt baieti cati vrei nu se termina lumea la elwinkingwinking

| Maia a răspuns:

Fă rost de id lui si vorbeste pe net cu el sau pur si simplu "impiedicate" de el ca sa te observa si chiar poti sa-i zici "de unde te cunosc? aaa de la bal" laughing :d! Dupa asta, afla daca este interesat de tine pentru o reltie si nu doar pentru a-si vedea implinit un interes! Succes!

| gabytzuk_3613 explică:

Da nu e vb ca nu ma place, el nici nu-si mai aduce aminte de mine thinking
laughing)

| gabytzuk_3613 explică:

O fata i-a zis lui ca mie imi place de el si el i-a zis ca are prietena si i-a zis "pentru ea e nasol " adica pentru mine straight face... deci nu mai e nimic d facut. ma las batuta.
mai sunt multi baieti p lumea asta :-

| Buburuza_2097 a răspuns:

Off ce ma enerveaza raspunsurile astea idioate gen cel a lui "timea"! cum sa nu te placa daca nici macar nu te cunoaste laughing in fine! sunt in aceeasi situatie :d! eu zic ca o privire si un zambet fac mai mult decat cuvinte asa! incearca sa te uiti mai insistent la el si poate te va observa si grabeste'te ptc daca e cls a 12 a cam termina liceul iar daca tu nu intri in vorba cu el se cam temrina sansele! ce a spus black e chiar o idee super buna sau incearca sa te faci remarcata prin ceva chiar daca e nebunesc si daca te place te va aborda cu siguranta ca in clasa a 12a nu cred ca mai are inhibitii sa spui ca e timid! afla daca are prietena ca sa nu te considere dupa un impediment in relatia lui! Citeste plz si intrebarea mea ca am una sng :d si da'mi si mie o idee e ceva asemanator cu a ta numai ca eu am ajuns cu un stadiu mai avansat! app din ce oras esti? Astept raspuns!

| bianca_6803 a răspuns:

Uite cand esti l; anga el fate ca ti-au cazut cartile si cand el se apleaca sa ti le ia coboara si tu sa le iei si o sa va atingeti si este dragostea asa am vazut eu la o fata si a mers de minune