| anonim_4396 a întrebat:

Vreau sa ma bage un baiat in seama ca sa ne impacam ( ca prieteni, nu ca altceva ) si am ascultat mai multe sfaturi si am ajuns la concluzai ca ar trebui sa pun ceva la Status ca sa ma bage in seama si sa ne impacam ( apropo, inca un amanunt : eu nu vreau sa ma impac eu cu el, vreau sa se impace el cu mine happy )Aveti vreo idee de un Status,?, sau de un alt sfat ca sa ma bage in seama? happy

Răspuns Câştigător
| Firefly a răspuns:

Pune un status care sa poate fi inteles numai de el (ceva legat de o amintire comuna, o melodia care va place amandurora). Asa va sti ca tu te gandesti la el.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce faci frumoaso

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Du-te la el si spune-i daca vrea sa fiti impreuna.