| Ancutza05 a întrebat:

Imi place mult de un baiat din clasa.dar imi e frica sa vorbesc cu el..de obicei spun tot felul de prostii si nu am subiecte de discutie.Ma ajutati si pe mine va rog? ce ar trebui sa discut cu el?

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Pai ar trebui sa il observi cam ce ii place, ca apoi sa gasesti subiecte comune cu el... ca sa puteti stabili o legatura happy

5 răspunsuri:
| AndruţHere a răspuns:

Ce telenovelistic sună. Bă, nu vă înțeleg. Îi spui frate în față ce ai de zis.Nu ar trebui să-ți fie frică. Adică, totuși, amândoi sunteți oameni, și în plus nu are ce să-ți zică. Crezi că o să-ți spună "HAHA ce proastă esti? Nu.Dar nu-i spune că-l placi în față. Multe fac asta și la puține se întâmple și minuni de genul "Da, și eu te plac". Sper că te-am lămurit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca vorbeste numai prostii inseaman ca inca nu s-a maturizat complet.
Chiar daca ai intra intr-o relatie cu el, nu ar lua-o in serios.Cred.
Daca treaba sta altfel, gasteste subiecte comune.Amesteca umor si buna-voie si gata.

| Lօllipop a răspuns:

Pai fa-ti curajul si zii tot ce ai pe inima :X
Ar fi mai bine sa-i zici fata in fata, dar daca totusi tii rusinii zii pe net. zii ce simti pentru el si ca tii la el. Daca va intelegeti bine totul va fi okwinking

| PiShOiAsh a răspuns:

Cand e singur du-te la el si gasiti subiecte de discutie comune... dar daca mai e si altcineva cu voi se poate sa te intimidezi..baftabig grin si fi increzatoare in tinehappy