| omulverde a întrebat:

Hei, sunt cu o fata de 7 luni, in ultima vreme am senzatia ca nu mai merge, vrea sa luam o pauza dar tot ma intreaba pe mine daca accept acest lucru, tinem foarte mult unul la celalalt dar ne-am cam distantiat, ce ar trebui sa fac? Sa o las vreme singura sau sa incerc sa fim ca la inceput? Tin foarte mult la ea si nu pot sa renunt la ea.

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incheie relatia cat mai repede, sa nu te lase ea prima.Si daca se intoarce la tine nu o baga in seama.Game Over Man!

| Azzizz a răspuns:

Din cartea ''Ghidul tau pentru a intelege femeia''. Citez ''Cand o femeie iti propune sa luati o pauza isi doreste sa vada ca tii la ea si ca ai face orice ca relatia voastra sa mearga. Reactia asteptata din partea femeii este una pe masura. Trebuie sa te tavalesti pe jos mai ceva ca atunci cand esti cuprins de focurile iadului si sa urli cu disperare (iubito, nu vreau o pauza, nu pot sa traiesc fara tine.te rog iarta-ma ca am fost un idiot cu tine). '' Sper ca te-am ajutat happy