| smilesandtears a întrebat:

Hei, sunt impreuna cu prietenul meu de 3 luni. Eu am 15 ani, iar el in curand implineste 18 ani. Ce cadou i-as putea face pentru majorat. El ma iubeste mult, si eu il iubesc si stiu ca probabil ar vrea sa facem dragoste, dar nu stiu sigur daca vreau sau daca merita un asemenea cadou (virginitatea mea ). vreun sfat, please? funda!

Răspuns Câştigător
| Barganel a răspuns:

Daca tii mult la el. Si daca el tine la fel de mult la tine. poate ar merita "cadoul" Dar eu cred ca sunteti de o perioada prea mica impreuna! Si nu cred ca merita!

7 răspunsuri:
| Crucified a răspuns:

Stai mă cuminte...

| HueyFreeman a răspuns:

Intrebarea asta porneste de la premisa gresita ca virginitatea ar valora ceva.

| w0nderboy a răspuns:

Ai 15 ani in numele lu' Dumnezeu, vezi-ti ma de scoala ca acum esti boboaca in clasa a9a lasa sexul, ai timp dupa a12a incolo.

| eVokes a răspuns:

Sfatul meu este urmatorul: daca simti nevoia sa faci sex, mai bine masturbeaza-te, nu va afla nimeni si vei ramane virgina, iar daca o sa mai stati ceva timp impreuna pana te mai maturizezi si tu si percepi altfel lucrurile, o sa-i oferi atunci.

| MaryaMayra a răspuns:

Eu cred ca virginitatea nu e un cadou... daca te iubeste nu o sa-ti ceara sa faci asta, ci din contra te va astepta pana esti tu pregatita.
Nu face ceva doar pentru a-l multumi pe el..mai incolo posibil sa regreti.

| Izabellaa92 a răspuns:

Virginitatea nu este un cadou, daca chiar il iubesti cumparai ceva frumos prin care sa ii arati sentimentele tale.