| lucia21 a întrebat:

In curand eu si prietenul meu facem 8 luni de cand suntem impreuna si as vrea sa ii fac un cadou special. Ce imi recomandati?

Răspuns Câştigător
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Nuu trebuie neaparat cadouri foarte scumpte de ex scrie-i o scrisoare de dragoste din iniima si dai`o se va bucura nespus de mult. tongue

1 răspuns:
| nadyank a răspuns:

Un cadou mai deosebit si unic ar fi un pandantiv sau breloc personalizat cu poza voastra sau cu un mesaj de dragoste :) http://www.argintarie.ro/......-pg-1.html