| anonim_4396 a întrebat:

Hei, TPU!
Acum 2 saptamani ma sarutam cu iubitul meu si m-a intrebat de ce tin ochii inchisi ca el ii tine deschisi? Ce parere aveti?

10 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi tu stii de ce îi tii inchisi, de unde vrei să stim noi? Te cunoastem? Din cite văd nici tu nu te cunosti pe tine insuti, ce să zică altul?

| Fernando9Torres a răspuns:

E mai romantic cu ochii inchisi + ca nu vrei sa vezi asta, cand il saruti, nu?:
http://giphy.com/gifs/c9gyYjfk7tGJG

| BlackRaven45 a răspuns:

Poţi să faci asta doar din reflex nu neapărat că aşa vrei tu + e mai romatic aşa. *Părerea mea*

Răspuns utilizator avertizat
| roxkiss a răspuns:

E normal ca tii inchis e reflex. e mai pasionant simti sarutul mai profund. nu are mare imoortanta ) asa si spune prietenului.

| SeeDifference a răspuns:

Parerea mea este ca fiecare savureaza momentul in felul lui.

| sirD a răspuns:

Una proasta laughing))
Baetii nu prea sunt cu saruturile

| Sergiu6666 a răspuns:

Asa fac majoritatea fetelor laughing) stai calma laughing)

| RazvanKid a răspuns:

E mai "romantic" cu ochii inchisi, din reflex inchizi de fapt. Dar poate nu ii place sarutul daca ii tine deschisi... straight face ori asa saruta el, sau poate vrea sa te priveasca in acelasi timp. laughing Dar e cam ciudat sa tii ochii deschisi, mie nu imi place asa daca chiar plac fata respectiva.hee hee Zic si eu, nu-i romantic deloc asa. Schimba-l urgent. laughing

| Trofin_Niku_2000 a răspuns:

Tu saruti cu pasiune,, de aia inchizi ochii!