| MsD a întrebat:

Cînd ne sărutăm ţine ochii deschişi. e spre bine sau spre rău?..urgent am nevoie de un raspuns. funda

3 răspunsuri:
| iloveunicorns a răspuns:

Nu. Fiecare are modul lui de a săruta. E total în regulă.

| zozoMik a răspuns:

Bunahappy
Fiecare saruta in felul lui...atata timp cat voi va simtit oke...nu este nimic rau in asta.
Se spune ca daca inchizi ochii iti vei aminti mai usor sentimentul pe care il ai cand o facihappy
Insa precum persoanele difera si felul in care acestea isi amintesc un lucru difera:X
Atata timp cat de ambele parti exista sentimente... nu poate sa iasa rauhappy

| Euuw a răspuns:

Eu am impresia ca nu saruta din pasiune. nu face asta cu toata dragostea.e un pic ciudat, sau cel putin asa mi se pare mie happy