| MsD a întrebat:

Cînd ne sărutăm ţine ochii deschişi. e spre bine sau spre rău?..urgent am nevoie de un raspuns.

8 răspunsuri:
| Neinteresantul a răspuns:

Eu mereu ii tin deschisi. Si nu sarut cu limba, nu-mi place sa fac schimb de "flegme". Sunt mai de moda veche.

| consilierultau001 a răspuns:

Sincer sa fiu, daca pe tine nu te deranjeaza chestia asta nu este nici o problema, adica poate asta este placerea lui. Nu nu este ceva gresit. De obicei cand inchiyi ochii lasi imaginatia sa zburde pe terenuri erotice si sa te simti bine. dar poate el viseaza cu ochii deschisi nu ai de ce sa te ingrijorzi. funda?

| xBya a răspuns:

Pai rau n`are ce sa fie in afara faptului ca ai sanse sa te trezesti cu o durere de cap din cauza apropierii prea mari.

| bogdan72 a răspuns:

Cu ei inchisi pare mai pasional.

| MsD explică (pentru bogdan72):

Îi ţine deschişi, dar nu se uită la mine ci cu totul în altă parte

| bogdan72 a răspuns (pentru MsD):

Aveam o prietena careia ii placea sa se uite la mine in timp ce ne sarutam si din cauza asta ii tinea deschisi. Poti sa intrebi de ce ii tine deschisi, nu vad de ce ar fi o problema. Spui ca intrebi doar din curiozitate, ceea ce e si adevarat la urma urmei.

| derpiiiiiiiina a răspuns:

Nu conteaza asta dar daca te deranjeaza spune-i. funda?:*

| raddu250 a răspuns:

Nu are ce sa se intample asa -sa obisnuit.