| mihaitza87 a întrebat:

De ce ne sarutam cu ochii inchisi?

5 răspunsuri:
| GoodGuyOviCONTSUSPENDAT a răspuns:

Deoarece ne e scarba unuia de celălalt,si inchidem ochii sa nu rămanem socati. rolling on the floor glm/ e mai romantic, iar cand inchizi ochii te concentrezi doar la sarut, si nu la babele care trec strada.winking

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Ca sa simti placerea. Placerea e mai intensa cand tii ochii inchisi pentru ca te gandesti numai la persoana aceea si la acel sarut. K daca de exemplu ai sta cu ochii deschisi ai fii atras de alte chestii si l-ai vedea si pe el cu ochii inchisi te sperii rolling on the floorrolling on the floor

| ZUzulikii a răspuns:

Ca sa fim mai romanticismug:X

| OnlyOne111 a răspuns:

Pentru ca e mai frumos... am incercat odata sa ma sarut si sa tin ochii deschisi... nu-i la fel de bine, dar cand tii ochii inchisi te simti mai bine si te gandesti la mai multe happy

| lary_8888 a răspuns:

La asta ma gandeam si eubatting eyelashes
chiar nu stiu happy
big grin
pa :*