| anonim_4396 a întrebat:

Hei TPU`sad acum cateva zile am cunoscut un baiat super dragut`love struck. El are prietena`sad. Dar me. a dat de inteles ca ma >place`:" pentru ca me. a cerut numarul de telefon si idu in fata prietenei lui`. Am vb noi`:-x. pe mess si la tel.batting eyelashes. si am ajuns sa tin un pic la >el`:". Problema e ca prietena mea cea mai buna i-a spus.straight face si de atunci el ma ignora.sad. Ieri dupa scoala [e din scoala cu mine] am iesit afara cu prietenii`. Iar el a venit cu prietena, iar eu cand am vazut ca sau luat de mana, am plecat`straight face, toti au venit dupa mine [inclusiv el`laughing] si mau intrebat de ce plec, dar eu nu le.am raspuns si am mers incontinuare. Azi la scoala, cand am trecut pe langa el, me. a zambit`straight face, dar eu nu`. Cand sa plec, am trecut iar pe langa el, si inima mea mai avea putin si sarea din piept`straight face. Acum seara, cand am scapat de la scoala, toti m.au intrebat daca nu ies cu ei, dar nu am mai mers cu ei chiar daca nu a venit si prietena lui`, numai vreau sa mai stau cu el`puppy dog eyes, vreau sa. l evit pentru ca stiu ca nu voi ajunge niciodata sa fiu cu el, straight face. rolling on the floor Voi reusi oare? Dati-mi niste sfaturi`puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| lolly a răspuns:

Mda stii si baiatul este tupeist sa-ti dea sperante. insa na. stii ca nu e bine sa sari pe el cand are prietena, probabilitatea ca ea sa se razbuna dupa este enormatongue Si. mai bine astepti sau ii faci sa se despartawinkingPeace!

1 răspuns:
| Raul1510 a răspuns:

1. Renunta la vocabularu asta de messenger cat timp esti pe comunitatea asta happy citeste regulamentu si o sa vezi de ce iti spun.
2. Nu te-ai gandit ca poate ar vrea sa isi faca prietena putin geloasa?
3. Daca chiar are prietena, nu te baga intre ei, poate se iubesc happy
4. Faci bine ca-l eviti.