| Alex00990 a întrebat:

Am 15 ani si imi place de o fata,dar ea ma ignora si imi da seen de la un timp. Am unele banuieli ca ma place, dar totusi imi mai da seen. Ea mi-a zis ca are treaba cand am vorbit cu ea ultima data. Nu stiu ce sa cred. Ce sfaturi aveti?. Mie imi place de ea enorm si nu as vrea sa renunt la ea, vreau sa o cuceresc cumva.
Multumesc!

1 răspuns:
| Andreeasilvia98 a răspuns:

Fi putin mai indiferent, misterios, nu trage de ea. Isi va pune semne de intrebare si te va cauta dupa. Niciunei fete nu ii place o persoana lipicioara, indiferenta le omoara